POMOC

CZYLI BABCIA KRYNIA PRZYBYWA Z ODSIECZĄ

1-WP_20140810_004

Mama Cukiereczka chwilowo może trochę odetchnąć, gdyż z odsieczą w samotnym radzeniu sobie z chorobą przybyła Babcia Krynia.

Babcia Krynia, nie zaważając na zmieniające się warunki dokoła niej, (choroba Cukiereczka) przywiozła ze sobą to co zwykle: plastikowe zabawki, mazaki, kredki i zeszyty do rysowania oraz …ciasto. I muszę przyznać z wielką niechęcią i z jeszcze większymi wyrzutami sumienia, że to ostatnie ucieszyło mnie najbardziej. Cukiereczek i jego brat pójdą wieczorem spać, a my sobie kawkę i ciastko zjemy. Cóż to będzie za rozkosz!

Babcia Krynia od jutra zaczyna intensywne szkolenie dotyczące radzenia sobie z tym choróbskiem prowadzone przez wykwalifikowaną pomoc niemedyczną czyli Mamę Cukiereczka. Jak na razie idzie jej świetnie – pierwsze mierzenie cukru za nią i nawet się nie skrzywiła gdy jej Wnuczek – Cukiereczek kujnął się w palec i poleciała krew.

Tak trzymać!

2 Comments

  1. Wspaniały blog, potrafi podnieść na duchu. Kiedy u mojej sześcioletniej córki padła diagnoza o pre diabetes, i o tym, że czekamy na cukrzycę dla nas było to jak wyrok śmierci. Czekamy na bombę, która nie wiadomo kiedy wybuchnie. Czytając Twoje wpisy wiem, że to nie koniec świata. Dziękuję

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2017 Mama Cukiereczka

Theme by Anders NorenUp ↑